درباره سمپاشی

سنت و پیشینه سمپاشی به سالها قبل بر میگردد زمانی که انسان ها به وجود افات در میوه ها و محصولات کشاورزی و درختان و بعد از ان در منازل خود پی بردند. چون در ان زمان تکنولوزی سمپاشی وجود نداشت انها از مواد طبیعی و در حقیقت رپلنت و دور کننده حشرات برای دور کردن افات مضر استفاده میکردند.

کلمه سمپاشی  به زبان انگلیسی یا در حقیقت ترجمه آن به زبان انگلیسی Treatment  است. گاهی هم ترجمه انگلیسی کلمه سمپاشی بعنوان وسیعتری استفاده میشود که ان Spraying است. در زبان انگلیسی مفهوم کلی تری نسبت به فارسی استفاده میشود. فرد سمپاش که ترجمه انگلیسی آن Treatment man در زبان فارسی زیاد کاربرد ندارد.

سمپاشی تضمینی حشرات موذی (سوسک کابینت یاسوسک ریز اشپزخانه، سوسک درشت، ساس ، مورچه ، پشه )سمپاشی ارمان سبز مهرگان ارائه دهنده سرویس های سمپاشی و دفع آفات در قالب شرکت سمپاشی در تمامی منطقه های تهران و حومه می باشد.این تیم تخصصی به دنبال ارائه خدمات با کییفیت برتر به مشتریان خود و حل قطعی مشکلات مربوط به حشرات موذی منازل آنها با رعایت اصول ایمنی و استاندارد های جهانی،زیست محیطی و بهداشتی است. تمامی بخش های: اجراي عمليات سمپاشي ، شناسایی و تشخیص انواع حشرات و طعمه گذاري جوندگان تحت نظارت مستقیم كارشناسان فني مجرب اين شركت اجرا ميشود .دفع و مبارزه با آفات خانگی و انباری از جمله فعالیت های شرکت سمپاشی ارمان سبز مهرگان است. 

درباره سمپاشی

سنت و پیشینه سمپاشی به سالها قبل بر میگردد زمانی که انسان ها به وجود افات در میوه ها و محصولات کشاورزی و درختان و بعد از ان در منازل خود پی بردند. چون در ان زمان تکنولوزی سمپاشی وجود نداشت انها از مواد طبیعی و در حقیقت رپلنت و دور کننده حشرات برای دور کردن افات مضر استفاده میکردند.

کلمه سمپاشی  به زبان انگلیسی یا در حقیقت ترجمه آن به زبان انگلیسی Treatment  است. گاهی هم ترجمه انگلیسی کلمه سمپاشی بعنوان وسیعتری استفاده میشود که ان Spraying است. در زبان انگلیسی مفهوم کلی تری نسبت به فارسی استفاده میشود. فرد سمپاش که ترجمه انگلیسی آن Treatment man در زبان فارسی زیاد کاربرد ندارد.

سمپاشی تضمینی حشرات موذی (سوسک کابینت یاسوسک ریز اشپزخانه، سوسک درشت، ساس ، مورچه ، پشه )سمپاشی ارمان سبز مهرگان ارائه دهنده سرویس های سمپاشی و دفع آفات در قالب شرکت سمپاشی در تمامی منطقه های تهران و حومه می باشد.این تیم تخصصی به دنبال ارائه خدمات با کییفیت برتر به مشتریان خود و حل قطعی مشکلات مربوط به حشرات موذی منازل آنها با رعایت اصول ایمنی و استاندارد های جهانی،زیست محیطی و بهداشتی است. تمامی بخش های: اجراي عمليات سمپاشي ، شناسایی و تشخیص انواع حشرات و طعمه گذاري جوندگان تحت نظارت مستقیم كارشناسان فني مجرب اين شركت اجرا ميشود .دفع و مبارزه با آفات خانگی و انباری از جمله فعالیت های شرکت سمپاشی ارمان سبز مهرگان است. 

در این مقاله سعی شده مفاهیم کلی و اجرایی ترجمه ها و مفهموم های کلمه سمپاشی بحث شود.لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد مفهموم انگلیسی کلمه سمپاشی تکست های انگلیسی حشره شناسی را مطالعه کنید.

مواد مصرفي سموم بهداشتي و تخصصي (لامبداسیهالوترین انگلیسی، سیفلوترین آلماني ، پرمترين امريكائي ، كلرات آلماني ، .... ) ميباشد .این شرکت سمپاشی دارای استاندارد های برتر اروپایی بوده که توسط بخش کنترل و ریشه کنی و سمپاشی سازمان WHO تدوین شده است.متخصصین سمپاشی منازل در شرکت سمپاشی آرمان سبز مهرگان با بهره گیری از دانش خود در خصوص متدهای سمپاشی منازل و اپارتمان ، سمپاشی سوسک ، سمپاشی ساس، بیولوژی حشرات موذی در سمپاشی منازل و چگونگی نحوه اثر آفات بهداشتی بر سلامت افراد با اولین تماس در جهت رفع مشکل شما کنارتان خواهند بود برای انجام امور سمپاشی منازل یا سمپاشی رستوران ها و محل های مورد نظر خود با شرکت های سمپاشی دارای مجوز همکاری کنید.

بحث تضمین در سمپاشی تضمینی بدین معنی است که در صورت گذشت 20 روز بعد از سمپاشی اگر حشره موذی افت بصورت زنده مشاهده شود مشتری باید به شرکت اطلاع داده و برای لکه گیری قرار ملاقات را هماهنگ کند. معتبرترین شرکت سمپاشی در کنترل سوسک ریز /سوسک درشت /ساس تختخوابی بصورت تضمینی در تهران

در این شرکت سمپاشی با مشخصات استاندارد و بروز ، تمام موارد کنترل و سمپاشی ، بررسی و سمپاشی،مشاهده و سمپاشی بصورت تضمینی ، بصورت نیمه تضمینی ، و غیر تضمینی هم برای موارد ساس، ساس تختخوابی،ساس گرمسیری، سوسک درشت، سوسک ریز،سوسک فرش،سوسک خانگی، مارمولک خانگی،عنکبوت خانگی،ساس خانگی،مورچه خانگی، بید فرش،بید لباس، بید منزل و پشم ، کک و گونه های کک سگ و کک گربه، کنه مرغی ، کنه پرندگان، کنه کفتری و کبوتری و سمپاشی موارد حشرات موذی خانگی توسط کارشناس رسمی شرکت انجام میشود.

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات

یادداشت کاربران
  • نرگس [nargesanasori(at)yahoo.com]

    0 0

    کار فوق العاده و عالی این شرکت قابل تقدیره

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
1 + 7 = ?