درباره ما

درباره ما

این شرکت دفع افات و سمپاشی با عنوان شرکت آرمان سبز مهرگان در سال 1384  با هدف کاهش آلودگی منازل و اماکن به حشرات و جانوران موذی و همچنین جوندگان موذی ثبت شد و تا بحال حدود 11000 پروژه سمپاشی مختلف در منطقه های مختلف تهران انجام داده است. شرکت دفع افات و سمپاشی آرمان سبز دارای نیروهای متخصص جانور شناس، حشره شناس ، سم شناس میباشد و دارای ازمایشگاه تست سموم و شناسایی حشرات و نمونه های مشتریان است.

این شرکت هر ساله تجهیزات سمپاشی خود را پا به پای تکنولوژی کشورهای اروپایی و استاندارد های سازمان جهانی بهداشت (WHO) بروز میکند. استفاده از سموم مجاز و ایمن و دستگاه ها و تجهیزات سمپاشی مدرن و استاندارد از دستاوردهای این شرکت است.

تلفن ها در قسمت اطلاعات تماس ذکر شده است.

شماره ها و اتیکت های کلیه نمونه های ارسالی مشتریان به شرکت توسط کارشناسان شرکت کاملا بررسی شده و در شرکت طبقه بندی میشوند و برای شناسایی تمام تلفن های انها و شماره های مشتریان برای نوبت سمپاشی و بازدید سمپاشی طبقه بندی میگردد نمونه های موش در یک طبقه جداگانه ، سوسک در یک طبقه جداگانه و شماره های مربوط به ساس با اطلاعات تماس در پارتیشن دیگری طبقه بندی میگردد. شماه های ثبت و تلفن های مشتریان باید با دقت روی نمونه های ارسالی سوسک و ساس تختخوابی و کنه و همچنین کک قید شود که جزء مهمترین نمونه های ارسالی هستند.

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات