سمپاشی رستوران

تصور کنید برای صرف غذا به رستوران رفته اید در صورتی که قبل از سفارش اطراف خود یک یا چند سوسک در حال حرکت ببنید چه عکس العملی خواهید داشت؟ آیا غذای مورد نظرتان را سفارش می دهید یا رستوران را ترک کرده و به رستوران دیگری می روید؟ در صورتی که هنگام صرف غذا با این صحنه روبرو شوید چه اتفاقی می افتد؟ قطعا این صحنه خوشایند نیست و حتی ممکن است مشتری رستورانی که در آن سوسک ها پرسه می زنند نسبت به همه ی رستورانها تصور بدی پیدا کنند. پیش از هر چیز رعایت اصول بهداشتی برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی الزامی است. 
 

 

سمپاشی رستوران

اگر در مورد جدیدترین روش های نوین سمپاشی و کنترل سوسک ریز یا سوسک المانی در رستوران ها، استعلام قیمت سمپاشی و تعرفه قیمت سمپاشی رستوران، روش های حدف سوسک ریز در رستوران ها، مبارزه با سوسک درشت، درخواست تاییدیه  سمپاشی در رستوران بدنبال اطلاعات هستید متن زیر را مطالعه کنید. 
برای کامل شدن پرستیژ یک رستوران(  که میتواند رستوران نایت، رستوران سنتی، رستوران افریقایی، رستوران چینی، یا فرانسوی باشد) و تکمیل ظرفیت بهداشتی آن بهتر است بطور بسیار حرفه ای و تمام و کمال پلن WHO برای پاکسازی سوسک های آلمانیایی ریز بکار برده شود.
سوسک ها حتی بین دو تا مبل، زیر مبل ها، بین بالشتک های مبلمان که اگر سیاه رنگ هم باشند خیلی بیشتر دیده میشوند. اینها بصورت رنگ قهوه ای و سیاه تیره و گاها پشمالو سیاه (بید فرش و بید پشمی و قالی پشمی ) رویت میشوند.
 
تصور کنید برای صرف غذا به رستوران رفته اید در صورتی که قبل از سفارش اطراف خود یک یا چند سوسک در حال حرکت ببنید چه عکس العملی خواهید داشت؟ آیا غذای مورد نظرتان را سفارش می دهید یا رستوران را ترک کرده و به رستوران دیگری می روید؟ در صورتی که هنگام صرف غذا با این صحنه روبرو شوید چه اتفاقی می افتد؟ قطعا این صحنه خوشایند نیست و حتی ممکن است مشتری رستورانی که در آن سوسک ها پرسه می زنند نسبت به همه ی رستورانها تصور بدی پیدا یکنند. پیش از هر چیز رعایت اصول بهداشتی برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی الزامی است. رعایت نکات بهداشتی مستلزم شناخت نسبت به حشرات و جانورانی است که شرایط رشد و زندگیشان در اماکنی مانند رستورانها فراهم است. هر مکانی که مواد غذا خام و پخته و انواع نوشیدنی ها در آن وجود دارد می تواند محل مناسبی برای گونه های مختلف حشرات مثل مورچه، سوسک، کرم و ... و سایر جانوران باشد. که بعضی از این حشرات و جانوران برای سلامت انسان مضر و بعضی حتی کشنده هستند. پس برای حفظ سلامت و جان مشتریان و همچنین برای پیشرفت کسب و کار خود باید سلامت مواد غذایی و پاکسازی محل کار را از هر نوع حشره ای در اولویت قرار دهید. اولین کاری که برای مبارزه با این حشرات و جانوران می توانید انجام دهید این است که راهای ورود آنها را به مکان مورد نظر مسدود کنید. کار دیگری که حتما به شما در حل این مشکل کمک می کند نظافت مستمر است. در اغلب رستوران ها و فست فود ها فقط سالن پذیرایی هر روز نضافت می شود در حالی که آشپزخانه، انبار، سرویس بهداشتی و حتی محل استراحت کارمندان بسیار هائز اهمیت است و حتی بیشتر از سالن در معرض حمله ی حشرات و جانورانی مانند موش و مارمولک است. رعایت اصول بهداشتی صرفا جارو و گردگیری نیست بلکه باید به روش و شرایط نگهداری مواد غذایی شناخت کامل داشته باشید.مثلا برنج خام در فصول گرم سال در صورتی که در فضای خنک و تاریک نباشد محل مناسبی برای تولید کرم و حشرات ریزی است که پرواز می کنند، این در مورد حبوبات نیز صدق می کند. پس رعایت اصول بهداشتی شامل نظافت و نحوه ی نگهداری مواد غذایی است.
برای جلوگیری از ورود سوسک و موش و یا هر موجود آلوده دیگری حتما درزها ، شکاف دیوار ، محل ورود و خروج لوله های فاضلاب ، پشت کابینت و...  را ببندید و هر چند وقت یکبار چک کنید.
مواردی که در رستوران باید به آن توجه کرد تا وجود سوسک را از رستوران ریشه کن کنیم :
-سوسک ها برای ادامه حیات خود نیاز به گرما، رطوبت و غذا دارند.
-تمیز نگه داشتن محیط ، یکی از مهم ترین کارهایی ست مفصلا در موردش صحبت کردیم.
-حتما دریچه ها و راه های نفوذ و فاضلاب ها را ببندیم. البته مراقب پشت مبل ها و مبل های راحتی داخل رستوران باشیم
-سطوح آماده سازی میز غذا محل شیوع سوسک های ریز می باشند که بعد از کار حتما میز خود را تمیز کنید و ظروف را بشویید و خورده های غذا را جمع آوری کنید
-دستگاه های موجود در رستوران مانند سرخ کن که دارای حرارت بالا هستند را در هنگامی که به آن احتیاج ندارید روغن داخل آن را خالی کنید و بصورت روزانه این دستگاه ها را تمیز و خشک کنید
-قفسه مواد غذایی را در جای خنک و دور از رطوبت قرار دهید و حتما درب مواد غذایی که از آن استفاده ندارید را محکم ببندید
- سینک ظرفشویی را بطور مداوم بشویید و حتما خشک کنید . از آنجا که سوسک ها علاقه زیادی به رطوبت دارند و همین امر باعث رشد و شیوع سوسک ها خواهد شد.
بیشتر افاتی که معمولا رستوران ها را الوده میکنند شامل : سوسک های ریزی مرسوم به المانی یا با نژاد المانی ، سوسک درشت معروف به امریکایی یا نژاد امریکایی ، مورچه های ریز و قرمز، هزارپا ، مارمولک خانگی و رستورانی، مگس سرکه یا مگس دستشویی و گاهی پشه توالت یا دستشویی. موش خانگی و موش صحرایی
محدوده ها و محله هایی که برای رستوران های ساختمانی ،رستوران های آپارتمانی تا بحال سمپاشی اجرا شده است : جردن یا خیابان آفریقا،ظفر،دستگردی،نیاوران،کامرانیه،تجریش،فرشته،پارک وی،محمودیه،حسین آباد،هروی ، پاسداران، خیابان پاسداران،نواب، انقلاب، جیحون،آزادی،زعفرانیه، محله گیشا،منطقه گیشا،محدوده گیشا،نزدیک گیشا،حوالی گیشا،،خیابان کوی نصر،نزدیک کوی نصر،محدوده کوی نصر،نزدیک سعادت آباد،محله سعادت آباد،حوالی سعادت آباد،محدوده سعادت آباد، نزدیک شهرک غرب،منطقه شهرک غرب،محدوده شهرک غرب،حوالی شهرک غرب،پاساژ گلستان، پاساژ گیشا،شهرک اکباتان، شهرک گلستان،شهرارا،ستارخان 20 رستوران،بلوار کشاورز،کریم خان،هفت تیر 3 رستوران، قلهک، خیابان شریعتی، خیابان ولنجک،محدوده ولنجک،منطقه ولنجک،حوالی ولنجک،خیابان ولیعصر، میدان راه آهن،سمپاشی رستوران هروی، سمپاشی رستوران محله هروی ، محله سعادت اباد، حوالی سعادت اباد، نزدیک سعادت آباد، سمپاشی رستوران حوالی جردن ، نزدیک آفریقا، حوالی زعفرانیه، ظفر ، منطقه ظفر، حوالی میرداماد، منطقه میرداماد، منطقه دلاوران،محله دلاوران،محدوده دلاوران،منطقه درکه،محله درکه،محدوده درکه،حوالی درکه،میدان امام حسین، منطقه نطام آباد، 
 
بخش شناسایی و تشخیص و ارزیابی نمونه های ارسالی حشرات موذی از طریق ارسال عکس و تصویر انها مثل : سوسک ،کنه،کک،مورچه،هزارپا،خرخاکی،ساس،سیلور فیش::::

شماره ها و اتیکت های کلیه نمونه های ارسالی مشتریان به شرکت توسط کارشناسان شرکت کاملا بررسی شده و در شرکت طبقه بندی میشوند و برای شناسایی تمام تلفن های انها و شماره های مشتریان برای نوبت سمپاشی و بازدید سمپاشی طبقه بندی میگردد نمونه های موش در یک طبقه جداگانه ، سوسک در یک طبقه جداگانه و شماره های مربوط به ساس با اطلاعات تماس در پارتیشن دیگری طبقه بندی میگردد. شماه های ثبت و تلفن های مشتریان باید با دقت روی نمونه های ارسالی سوسک و ساس تختخوابی و کنه و همچنین کک قید شود که جزء مهمترین نمونه های ارسالی هستند.

 
جهت مشاوره در مورد سمپاشی رستوران با کارشناسان مجرب شرکت سمپاشی آرمان سبز مهرگان تماس بگیرید. اگر بدنبال انجام یک سمپاشی حرفه ای هستید فقط مشاوره بگیرید. 
بعضا در مواردی این پیشگیری ها کار ساز نیست و نیاز به راهکار های دیگری جهت حل این مشکل دارید. یکی از این راه کارها سمپاشی به صورت کاملا تخصصی است. پس در صورت بروز چنین مشکلاتی با یک شرکت سمپاشی معتبر تماس بگیرید و از راهنمایی ها و عملکرد تخصصی شرکت سمپاشی جهت رفع مشکلتان استفاده کنید.
تلفن ها و شماره های تماس جهت هماهنگی سمپاشی رستوران و فست فود : 33311604
اطلاع از تعرفه و قیمت سمپاشی متراژی رستوران و فست فود : 33311605
مشاوره و پیشگیری سوسک ریز در رستوران با اپلیکیشن تلگرام و واتس اپ: 09127796935
 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  1. سمپاشی سوسک ریز ژرمنی|سوسک آلمانی | سوسک کابینت
  2. سمپاشی ساس تختخوابی
  3. درباره سمپاشی
  4. طعمه گذاری و کنترل موش
  5. سمپاشی مورچه

این پرونده را به اشتراک بگذارید :

Facebook Twitter Google LinkedIn

برچسب ها

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستورانها

سمپاشی رستوران ها

سمپاشی رستوران در تهران

سمپاشی رستورانها در تهران

سمپاشی رستورانها در کرج

سمپاشی

شرکت سمپاشی در تهران

شرکت سمپاشی در کرج

قیمت سمپاشی رستورانها

سمپاشی سوسک

قیمت سمپاشی رستوران

قیمت سمپاشی مغازه

قیمت سمپاشی سوسک ریز

هزینه سمپاشی رستوران

سمپاشی کبابی

سمپاشی جگرکی

سمپاشی خوابگاه

سمپاشی نانوایی

سمپاشی سوسک کابینت

سمپاشی موش

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس تختخوابی

سمپاشی سوسک در رستورانها

شرکت سمپاشی منازل در تهران و کرج

شرکت سمپاشی منازل در تهران

شرکت سمپاشی منازل

شرکت آرمان سبز مهرگان

شرکت آرمان سبز

سمپاشی کارخانه ها و بیمارستانها

سمپاشی کارخانه ها

سمپاشی بیمارستانها

هزینه متوسط سمپاشی رستوران

قیمت سمپاشی رستوران

سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی حشرات

شرکت سمپاشی حشرات

سمپاشی سوسک فاضلاب

قیمت سمپاشی سوسک فاضلاب

سمپاشی فست فود در تهران

سمپاشی فست فود

خدمات سمپاشی منازل

خدمات سمپاشی منزل

شرکت سمپاشی

قیمت سمپاشی فست فودها

تلفن سمپاشی منازل

تلفن سمپاشی

تلفن شرکت سمپاشی منازل

تلفن شرکت سمپاشی

تعرفه سمپاشی رستوران

تعرفه متوسط سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران جردن

سم پاشی رستوران سعادت آباد

سم پاشی رستوران هروی

سم پاشی رستوران میرداماد

سمپاشی رستوران ولنجک

سمپاشی رستوران نیاوران

قمت سمپاشی سوسک

قیمت سمپاشی مورچه

قیمت سمپاشی زنبور

قیمت سمپاشی خرخاکی

قیمت سمپاشی مارمولک

قیمت سمپاشی سوسک ریز


یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
1 + 1 = ?