سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران از مهم ترین کار در صنعت طبخ غذا می باشد . امروزه در هر کشوردر بعضی رستوران ها و فست فود ها به تعداد قابل توجهی مرکز وجود دارد  اهمیتی به بهداشت نمی دهند .در صورتی  می توان گفت که فقط به ظاهر مکان ارائه دهنده غذ دارای سلامت می باشد ، در اصل اینطورنیست. همان طور که پیداست سلامت مواد غذایی و مکانی که در آن غذا تهیه و طبخ می شود از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد که باید توجه زیادی به این موضوع داشته باشیم .
 
سمپاشی رستوران از مهم ترین کار در صنعت طبخ غذا می باشد . امروزه در هر کشوردر بعضی رستوران ها و فست فود ها به تعداد قابل توجهی مرکز وجود دارد  اهمیتی به بهداشت نمی دهند .در صورتی  می توان گفت که فقط به ظاهر مکان ارائه دهنده غذ دارای سلامت می باشد ، در اصل اینطورنیست. همان طور که پیداست سلامت مواد غذایی و مکانی که در آن غذا تهیه و طبخ می شود از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد که باید توجه زیادی به این موضوع داشته باشیم .
یکی از کارهایی که گروه سمپاشان به خوبی از عهده آن بر آمده این است که تخصص و مهارت لازم جهت پاکسازی رستوران شما را داراست و کارشناسان مرکز تجربه لازم را در این زمینه دارند . اگر در رستوران و یا حتی محل کوچکی که در آن هر نوع ماده غذایی طبخ میکنید و دارای مشتری است حشرات و آفات را مشاهده کردید و حتی اگر مواد غذایی را در جایی از رستوران نگهداری و انبار کرده اید اما از زمان لازم برای نگهداری آن گذشته و یا در دمای درستی قرار نداشته و باعث فاسد شدن آن شده است که باعث می شود محصول دچار آفت زدگی شده و یا حشرات در محیط دیده شود با مشاوران رایگان شرکت سمپاشان تماس بگیرید تا شما را از این بحران نجات دهد . با تماس با شرکت سمپاشي و درخواست نیرو برای کمک به شما متخصصین پس از بررسی لازم بهترین روش سمپاشی رستوران را ارائه می دهند و وجود این آفات را ریشه کن می کنند .
از شایع ترین حشرات و حیواناتی که در رستوران مشاهده شده سوسک ریز و یا آلمانی ، سوسک کابینت و آشپرخانه ، موش و دیگر حشرات و جانوران می باشد . این حشرات با هر گونه آلودگی به محل نگهداری مواد غذایی از جمله انبار می آیند و علاوه بر فاسد کردن مواد بیماری و آفت خود را در سطح رستوران و انبار توزیع می کنند . خیلی از صاحبان رستوران از وجود این موجودات شاکی هستند چرا که با بازرسی از طرف اداره بهداشت اگر این گونه موارد دیده شود باید مبلغ هنگفتی را به عنوان جریمه پرداخت کنند و در موارد بیشتر رستوران خود را تا مدتی پلمپ شده خواهند دید .
برای جلوگیری از ورود سوسک و موش و یا هر موجود آلوده دیگرحتما درزها ، شکاف دیوار ، محل ورود و خروج لوله های فاضلاب ، پشت کابینت و...  را ببندید و هر چند وقت یکبار چک کنید .
مواردی که در رستوران باید به آن توجه کرد تا وجود سوسک را از رستوران ریشه کن کنیم :
-سوسک ها برای ادامه حیات خود نیاز به گرما ، رطوبت ، غذا ، پناهگاه دارند
-تمیز نگه داشتن محیط ، مهم ترین کارهایی ست که باید انجام دهیم.
-حتما دریچه ها و راه های نفوذ و فاضلاب ها را ببندیم.
-سطوح آماده سازی میز غذا محل شیوع سوسک های ریز می باشند که بعد از کار حتما میز خود را تمیز کنید و ظروف را بشویید و خورده های غذا را جمع آوری کنید
-دستگاه های موجود در رستوران مانند سرخ کن که دارای حرارت بالا هستند را در هنگامی که به آن احتیاج ندارید روغن داخل آن را خالی کنید و بصورت روزانه این دستگاه ها را تمیز و خشک کنید
-قفسه مواد غذایی را در جای خنک و دور از رطوبت قرار دهید و حتما درب مواد غذایی که از آن استفاده ندارید را محکم ببندید
- سینک ظرفشویی را بطور مداوم بشویید و حتما خشک کنید . سوسک ها علاقه زیادی به رطوبت دارند و همین امر باعث رشد و شیوع سوسک خواهد شد
گروه سمپاشان به دلیل اهمیت این نوع سمپاشی تمامی موارد را در نظر گرفته و از روش ها ی نوین با بهترین نوع مواد سمپاشي رستوران را انجام می دهد پس با خیال راحت با ما تماس بگیرید و رستوران خود را عاری از هرگونه حشرات و جانوران از ما تحویل بگیرید.
 

تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  1. سمپاشی سوسک ریز ژرمنی|سوسک آلمانی | سوسک کابینت
  2. سمپاشی ساس تختخوابی (BED BUG)
  3. سمپاشی
  4. طعمه گذاری و کنترل موش
  5. سمپاشی مورچه
  6. سمپاشی سوسک

این پرونده را به اشتراک بگذارید :

Facebook Twitter Google LinkedIn

برچسب ها

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستورانها

سمپاشی رستوران ها

سمپاچی رستوران در تهران

سمپاچی رستورانها در تهران

سمپاچی رستورانها در کرج

سمپاچی

شرکت سمپاجی در تهران

شرکت سمپاچی در کرج

قیمت سمپاچی رستورانها

سمپاچی سوسک

سمپاچی موش

سمپاشی ساس

سمپاچی ساس تختخوابی

سمپاچی سوسک در رستورانها

شرکت سمپاچی منازل در تهران و کرج

شرکت سمپاچی منازل در تهران

شرکت سمپاچی منازل

شرکت آرمان سبز مهرگان

شرکت آرمان سبز

سمپاچی کارخانه ها و بیمارستانها

سمپاچی کارخانه ها

سمپاچی بیمارستانها

هزینه متوسط سمپاچی رستوران

قیمت سمپاچی رستوران

سمپاچی سوسک ریز

سمپاچی حشرات

شرکت سمپاچی حشرات

سمپاچی سوسک فاضلاب

قیمت سمپاچی سوسک فاضلاب

سمپاچی فست فود در تهران

سمپاچی فست فود

خدمات سمپاچی منازل

خدمات سمپاچی منزل

شرکت سمپاچی

قیمت سمپاچی فست فودها

تلفن سمپاچی منازل

تلفن سمپاچی

تلفن شرکت سمپاچی منازل

تلفن شرکت سمپاچی


یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
1 + 4 = ?