سمپاشی سوسک درشت فاضلابی سوسک حمام کاملا تضمینی

سمپاشی و کنترل سوسک درشت ، سوسک فاضلابی که در بیشتر رستوران ها و رستوران های سنتی بعنوان مشکل اساسی مطرح است با چند روش بسیار ساده قابل حل است که توسط کارشناسان شرکت سمپاشی آرمان سبز مهرگان انجام میشود. سوسک فاضلابی در محیط رستوران ،پشت کاشی های طبله شده که بدلیل گرما از لایه بتونی فاصله پیدا کرده اند پنهان میشوند و تخم گذاری میکنند. در سمپاشی پارکینگ های منازل گاهی کارشناسان با این موضوع مواجه میشوند که سوسک فاضلابی در محیط های گرم و مرطوب منازل و ساختمان ها مثل : چاله آسانسور ساختمان،کاشی ها و لوازم انباشته شده در پارکینگ ساختمان،مصالح ساختمانی انباشته شده در منازل کلونی تشکیل داده و انجا رشد میکنند.

سمپاشی سوسک درشت فاضلابی سوسک حمام کاملا تضمینی

نسبت ملکه موجودات و حشرات موذی همه چیز خوار را میتوان به سوسک حمام معروف به سوسک فاضلابی داد. در خیلی از منازل و  رستران ها موزاییک ها و کاشی های در معرض هوای گرم و گرمای شدید از بتون فاصله پیدا میکنند و این شکاف تنگ و گرم محل بسیار مناسبی برای زندگی سوسک درشت فاضلابی میشود. سوسک ها علاقه زیادی به فضاهای تنگ و باریک دارند و این علاقه در سوسک آلمانی  یا همان سوسک ریز هم مشاهده میشود.

در روش خاص سمپاشی که در این شرکت برای کنترل و سمپاشی سوسک درشت استفاده میشود کارشناسان سمپاشی آرمان سبز مهرگان با سموم ترکیبی که با روش های آنالیزی شیمی به دست آورده اند میکس سحرآمیزی را برای کنترل سوسک آلمانی (سوسک کابینت) بکار میبرند که نتیجه عملیات تا حدود 10 روز بعد از انجام آن مشخص میشود.

این روش سمپاشی در خیلی از محله ها و منطقه های تهران ( گیشا،سعادت آباد، شهرک غرب، دروس، پاسداران، شهرک اکباتان،شهرآرا،ولنجک، صادقیه ، زعفرانیه،تجریش، تهرانپارس، نارمک، آجودانیه، قلهک )در منازل ، رستوران ها ، منزل شخصی، اماکن اداری تهران، ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی و تجاری تهران، سفره خانه ها، تهیه غدا ها  تست شده است وتا حدود 80 درصد نتیجه مثبت بدست آمده است.

سمپاشی تکمیلی سوسک منازل در دستورالعمل سمپاشی منازل در این شرکت مو به مو توسط کارشناسان شرکت سمپاشی انجام میشود. در این دستورالعمل سمپاشی،، کلیه موارد ایمنی مثل دز سم، ترکیبی بودن سموم، استاندارد بودن پمپ سمپاش، اموزش های پیشرفته کارشناسان سمپاش،اموزش تدوین احتیاطات سمپاشی به مشتری و خیلی از موارد مهم دیگر رعایت میشود.

کلونی و تجمع سوسک های درشت یا همان سوسک فاضلابی در محیط هایی که رطوبت ان بالای 20 درصد است یافت میشود. در کلونی های سوسک ها بوی خاصی متصاعد میگردد که تشخیص محل این بو در سمپاشی تکمیلی سوسک درشت بسیار موثر است.

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
7 + 1 = ?