سمپاشی شپش

شپش ها حشرات خونخوار کوچکی هستند که روی پوست پستانداران و پرندگان زندگی می­کنند. سه نوع شپش با انسان سازگار شده اند : شپش سر (پدیکولوس هومانوس کاپیتیس)، شپش بدن (پدیکولوس هومانوس) و شپشک زهار یا عانه (فتیریوس پوبیس). هر سه نوع در تمام دنیا وجود دارند. الودگی به شپش می­تواند باعث سوزش و خارش شدید شود. علاوه بر آن شپش ممکن است تب تیفوسی، تب راجعه و تب خندق را انتقال دهد. تب تیفوسی منتقله به­وسیله شپش که گاهی زندگی هزاران نفر را به خطر می­اندازد، در نواحی سردی که مردم در فقر زندگی می­کنند و محل های شلوغ، بخصوص در برخی نواحی کوهستانی آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین شیوع پیدا می­کند.
شپش ها حشرات خونخوار کوچکی هستند که روی پوست پستانداران و پرندگان زندگی می­کنند. سه نوع شپش با انسان سازگار شده اند : شپش سر (پدیکولوس هومانوس کاپیتیس)، شپش بدن (پدیکولوس هومانوس) و شپشک زهار یا عانه (فتیریوس پوبیس). هر سه نوع در تمام دنیا وجود دارند. الودگی به شپش می­تواند باعث سوزش و خارش شدید شود. علاوه بر آن شپش ممکن است تب تیفوسی، تب راجعه و تب خندق را انتقال دهد. تب تیفوسی منتقله به­ وسیله شپش که گاهی زندگی هزاران نفر را به خطر می­اندازد، در نواحی سردی که مردم در فقر زندگی می­کنند و محل های شلوغ، بخصوص در برخی نواحی کوهستانی آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین شیوع پیدا می­کند.
اگر به دنبال درمان شپش سر یا بدن، کنترل و حذف کلی حشره خواخوار شپش، و در کل رهایی از این حشره موذی که شپش نام دارد هستید مطالب این مقاله را مطالعه کنید
حدود  20 درصد از مهدکودک ها و مدرسه ها متاسفانه به شپش الوده میشوند و بازرسی به موقع و مداوم افراد و دانش اموزان میتواند بسیار به پیشگیری شپش کمک کند
برای پیشگیری و کنترل شپش در مدارس باید بازدید های روزانه و معاینه های روزانه افراد انجام شود. و افراد مبتلا به شپش تشخیص داده شده و به پزشک مرجعه کنندو تحت درمان شپش سر یا بدن قرار بگیرند.
 شستشوی مرتب با آب گرم، صابون و شانه زدن موی سر ممکن است موجب کاهش تعداد نمف ها  و بالغ ها شود، اگرچه نمی­تواند تخم هایی را که محکم به موها چسبیده اند به تنهایی از بین ببرد. یک شانه مخصوص شپش با دندانه های باریک و نزدیم به هم در جدا کردن بالغ ها و تخم ها از مو مؤثر است که گاهی وقت ها در میان پسران جوان انجام می­شود. به هر حال گاهی به تراشیدن مو اعتراض می­شود که به همین دلیل نباید روی آن پافشاری کرد. مؤثرترین روش کنترل شپش ها استفاده از حشره کش ها روی موی سر است. ممکن است آنها به شکل شامپو، پماد، امولسیون یا پودر استفاده شوند.
شپش ها بدلیل عدم رعایت بهداشت در منازل و مراکز خوابگاه ها  افراد را الوده میکنند . در حقیقت شیوع شپش دو دلیل دارد. یا اینکه تخم شپش توسط یک فرد الوده به محل منتقل میشود. یا اینکه خود فرد در مکان دیگری به تخم شپش یا شپش بالغ الوده شده و به منزل منتقل میشود.
شپش ها از انگل های خارجی انسان و حیوانات خونگرم هستند. سمپاشی حرفه ای شپش سر یا بدن بیشتر بستگی به درمان قطعی ان توسط استفاده از شامپوی ضد شپش و لوسیون شپش کش و در مرحله بعدی حدف شپش و تخم شپش با اجرای سمپاشی تخصصی آن است.
سمپاشی محل های آلوده به شپش تخصص شرکت های سمپاشی دارای مجوز است ، سموم استفاده شده برای سمپاشی شپش بدن و شپش موی سر باید توسط کارشناس شرکت ترکیب شود. از استفاده سموم برای سمپاشی خودسرانه شپش در مراکز الوده خودداری کنید.
 
مراکز تخصصی سمپاشی آرمان سبزمهرگان تخصصی ترین مرکز علمی مبارزه با حشرات و جانوران موذی
 
دارای مجوز رسمی از مراکز وزارت بهداشت
 
  دارای مجوز رسمی سمپاشی از مراکز  وزارت کار تهران
 
شماره های تماس شبانه روزی مراکز جهت مشاوره رایگان بازدید منازل جهت سمپاشی  :  33311604- 021
 
 تلفن های مشاوره با مراکز سمپاشی با واتس اپ برای سمپاشی : 09127796935
مشاوره رایگان سمپاشی شپش : 09303059513
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  برچسب ها

  سمپاشی شپش

  سمپاشی تضمینی شپش

  هزینه سمپاشی

  قیمت سمپاشی

  سمپاشی در کرج

  سمپاشی تخصصی شپش

  سمپاشی تضمینی مورچه

  سمپاشی در تهران

  سمپاشی حرفه ای

  روش های سمپاشی

  سمپاشی سوسک کابینت

  سمپاشی ساس

  شرکت سمپاشی

  سمپاشی آرمان سبز مهرگان

  سمپاشی آفات

  سمپاشی بهداشتی

  سمپاشی حشرات

  سمپاشی آپارتمان

  سمپاشی انبار

  سمپاشی منازل

  سمپاشی شپش

  شپش

  سمپاشی تضمینی شپش

  سمپاشی شپش منازل

  قیمت سمپاشی شپش

  شرکت سمپاشی شپش

  روش سمپاشی شپش

  سم شپش برای منزل

  سم شپش سر

  دشمن شپش

  رهایی از شپش

  سمپاشی ساختمان برای شپش

  سمپاشی منازل برای شپش

  سمپاشی تخصصی مارمولک

  سمپاشی تضمینی مارمولک

  سمپاشی تخصصی زنبور

  سمپاشی تخصصی بید

  سمپاشی تخصصی بید فرش

  سمپاشی تخصصی سوسک آلمانی

  سمپاشی تخصصی ساس

  سمپاشی تخصصی حشرات موذی

  مراکز برای سمپاشی شپش

  مراکز برای سمپاشی ساس

  مراکز سمپاشی در استان تهران

  مرکز سمپاشی بید

  مرکز سمپاشی شپش

  مراکز سمپاشی موریانه در تهران

  مراکز سمپاشی در استان تهران

  مراکز سمپاشی ساختمان و منازل

  مراکز برای سمپاشی منازل


  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  5 + 5 = ?