سمپاشی کک

کک ها یا حشره غیبی!، حشرات موذی و بسیار خطرناک و ریز جثه هستند، که به واسطه ویژگی های حرکتی و دوره زندگی، به دام انداختن آن ها بسیار مشکل و تقریبا غیرممکن است. حتی استفاده غیرتجربی از سموم در مبارزه با آن ها راه به جایی نمی برد. اگر کک ها، وارد محیط های مسکونی شوند، بیرون راندن آن ها بسیار مشکل است. این  سایت سعی در شناساندن کک ها به شما و ارائه چند راه برای مبارزه با آن ها دارد.در سمپاشی علیه کک حتما باید از سموم ترکیبی استفاده شود سمپاشی کک نباید توسط افراد ناکارازموده انجام شود. کک های ریز قهوه ای پررنگ را میتوان ریشه کن کرد. اگر انواع سم را برای سمپاشی کک استفاده کرده اید و نتیجه ای نگرفته اید برای از بین بردن کک های غیبی از مشاوران ما مشاوره سمپاشی بگیرید. 
 

سمپاشی کک

اگر به کوه و دمن و روستاهای قشنگ رفتید و گوسفند وگله های گاو و گوسفند اونجا دیدید مطمعن باشید اونجا کک ها دارن برای هجوم به شما و وسایل شما نقشه میکشن!کک ها منتظر غریبه ها هستند کک ها غریبه ها و میزبان غریبه رو خوب میشناسن! کک براحتی و خیلی ارزون قیمت با تعرفه پایین میشه اونو از بین برد. تعرفه ها و قیمت های سمپاشی کک رو براحتی میتونید با تلگرام و واتس آپ و با تماس تلفنی رایگان از مشاوره و مشاوران ما بگیرید. 
 
برای سمپاشی کک باید درباره فیزیولوژی این حشره و روش زندگی آن مطالبی را مرور کنیم.
 
کک ها، حشرات موذی و بسیار خطرناک هستند، که به واسطه ویژگی های حرکتی و دوره زندگی، به دام انداختن آن ها بسیار مشکل و تقریبا غیرممکن است. حتی استفاده از سموم در مبارزه با آن ها راه به جایی نمی برد. اگر کک ها، وارد محیط های مسکونی شوند، بیرون راندن آن ها بسیار مشکل است. این سایت سعی در شناساندن کک ها به شما و ارائه چند راه برای مبارزه با آن ها دارد.در سمپاشی علیه کک حتما باید از سموم ترکیبی استفاده شود سمپاشی کک نباید توسط افراد ناکارازموده انجام شود.
 
 
 
 کک ها حشراتی از راسته سیفونپترا هستند. حشراتی کوچک، بدون بال و خونخوار که حرکت های جهشی دارند. کک ها بیشتر از پستانداران و گاهی از پرندگان خونخواری می کنند. به طور کلی از 3000 گونه کک  وجود دارند. ولی فقط 12 گونه به انسان حمله می کنند مهمترین گونه های کک هستند. کک جوندگان، کک انسان و کک گربه (Ctenocephalides felis) و کک سگ (Ctenocephalides canis) برخی از گونه های مهم هستند. گزش آن ها باعث تحریک، ناراحتی شدید و خونریزی می شود. کک جوندگان ناقل مهم طاعون خیارکی و تیفوس منتقله توسط کک است.  کک های گربه،  کرم های نواری (سستودها) را منتقل می کنند. کک تونگا (کک شنی) پوست انسان را سوراخ کرده و باعث عفونت می شود. کک هایی که انسان را می گزند در بیشتر نقاط جهان یافت می شوند.
 
 
 

مشخصات کک ها و نحوه زندگی آن ها

 
کک ها اغلب منازلی را که حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه در آن ها نگه داری می شود؛ درگیر می کنند. عمومی ترین انگل در سگ ها در حقیقت از طریق کک به او سرایت می کند. عموماً کک های سگ در اروپا یافت می شوند به طوری که کک هایگربه عموماً در آمریکا یافت می شود. کک های گربه در موارد نادر با خود عوامل بیماری زایی را با خود حمل می کنند و در حقیقت ناقل هستند. کک ها می توانند به لباس ها یا حیوان شما بچسبند. آن ها در حیاط ها، پرورشگاه های سگ و گربه، جنگل ها و پارک ها یا در مکان های دیگری که حیوانات در آنجا زندگی می کنند؛ یافت می شوند. چون این ها مکان هایی هستند که کک ها می توانند میزبان های خود را پیدا کرده و تولید مثل کنند. یک کک ماده می تواند در هر 15 روز بسته به دمای مناسب محیط تا 50 تخم بگذارد. بر اساس تحقیقات آزمایشگاهی، فقط 50% از تخم های هر کک به لارو تبدیل می شوند و در حدود 35% از لاروها موفق به تنیدن پیله و تشکیل پوپ می گردند. جای خوشبختی است که از کل تخم های اولیه کک فقط 5% آن ها به بلوغ می رسند.
 
 
 

نحوه زندگی کک ها

 
چرخه زندگی کک ها شامل 4 مرحله تخم، لارو، شفیره و بالغ است انها دگردیسی ناقص دارند. کک های بالغ 1 تا 4 میلیمتر طول و بدنی بیضی شکل دارند و در طرفین فشرده و بدون بال هستند. همچنین پاهای آن ها رشد مناسبی داشته و برای پریدن سازگاری یافته اند. تخم کک ها حدود 0.5 میلیمتر طول دارد و تخم مرغی شکل و سفید می باشد. در این نوع مراکز باید از روش های نوین سمپاشی برای ساختمان ها و سمپاشی منازل مسکونی و منازل اداری در شهر تهران و استان تهران و کرج استفاده کرد. 
 
 
 
کک روی میزبان خود تخم گذاری می کند، که این تخم ها از بدن میزبان روی فرش، زمین، خاک یا هر جای دیگری میافتند و در شرایطی که دمای هوا اندکی بالا و هوا نسبتاً مرطوب باشد می توانند دوام بیاورند و چرخه زندگی خود را کامل کنند. در عرض 10 روز پس از قرار گرفتن تخم در محیط مناسب، لارو کرم مانندی که فاقد ضمائم حرکتی است خارج می شود.
 
 
 
این لاروها از زیر سطح خاک حرکت می کنند و یا اگر داخل اتاق باشد به داخل فرش ها و یا شکاف های کف نفوذ می کنند، لاروها از مدفوع کک های بالغ تغذیه می کنند و در عرض 5-12 روز پیله ای ابریشم مانند (silk like cocoon) در اطراف خود تولید و در آن شفیره گذاری می کنند. خروج حشره بالغ از پیله بسته به شرایط ممکن است از 5 تا 140 روز طول بکشد، پس از خارج شدن حشره بالغ از پیله، خود را به میزبانش می رساند و ادامه عمرش را که حدود 100 روز می باشد روی میزبان سپری می کند.
 
 
 
چرخه زندگی کک معمولاً در عرض 3-4 هفته کامل می شود. کک ها 48 ساعت پس از اولین خونخواری، جفت گیری کرده و به تولید تخم می پردازند. کک ها نسبت به سرما حساسند و در زمستان قادر به تحمل سرمای هوای بیرون از منزل نیستند و در ساختمان هایی که هوای گرم و مرطوب و غذای کافی وجود دارد به سر می برند.
 
 
 
به طور معمول انسان به وسیله کک گربه (کتنو سفالیدس فلیس)، بیشتر از کک سگ (کتنوسفالیدس کنیس) گزیده می شود.
 
روش های سمپاشی و کنترل کک بسیار تخصصی هستند. دلیل اصلی این امر جهنده بودن کک میباشد. شرکت های سمپاشی کک باید از بهترین پرسنل اجرایی خود و بهترین سم ضد کک برای کنترل و مبارزه با کک استفاده کنند. سمومی که استفاده میشود باید خاصیت تدخینی و تولید گاز داشته باشند تا پوشش کل منازل با سمپاشی امکان پذیر باشد. البته میتوان از پودر پاشی هم استفاده کرد ولی بیشتر مشتریان از این روش استقبال نمیکنند. 
 

ارزیابی،تشخیص و شناسایی  انواع کک و حشرات موذی

برای ارزیابی و شناسایی در حد گونه نمونه های ارسالی کک ها و تشخیص اینکه این جانوران موذی با چه روش سمپاشی از بین میروند شرکت دفع افات آرمان سبز تسهیلاتی را قرار داده است که از طریق ان مشتریان میتوانند عکس و تصویر نمونه حشرات موذی را گرفته و برای شناسایی و تشخیص سمپل ها آنها را به نشانی تلگرامی شرکت ارسال کنند. شناسایی در اولین اولویت قرار دارد. و بعد مشتریان میتوانند از طریق تلفن ها و شماره های شرکت بصورت رایگان برای تمام نقاط و منطقه های تهران درخواست سمپاشی داشته باشند.
 
شماره ها و اتیکت های کلیه نمونه های ارسالی مشتریان به شرکت توسط کارشناسان شرکت کاملا بررسی شده و در شرکت طبقه بندی میشوند و برای شناسایی تمام تلفن های انها و شماره های مشتریان برای نوبت سمپاشی و بازدید سمپاشی طبقه بندی میگردد نمونه های موش در یک طبقه جداگانه ، سوسک در یک طبقه جداگانه و شماره های مربوط به ساس با اطلاعات تماس در پارتیشن دیگری طبقه بندی میگردد. شماه های ثبت و تلفن های مشتریان باید با دقت روی نمونه های ارسالی کنه های گوسفندی، کنه مرغی، کنه ماکیان، کنه پرندگان ، کنه خروس و جوجه، کنه سگ و گربه،سوسک ریزو ساس تختخوابی و کک خانگی و همچنین کک سگ و گربه  قید شود که جزء مهمترین نمونه های ارسالی هستند.
 
کک انسان (پولکس ایریتانس) علی رغم نامش خطر چندانی برای انسان ندارد. کک ها معمولا از روی زمین به قسمت هایی از بدن انسان مانند مچ و ساق پا که دسترسی به آن آسانتر است می جهند. هر چند به تمام قسمت های بدن انسان ممکن است حمله شود. گزش کک سبب تحریک و گاهی ناراحتی زیاد می شود و معمولا چند گزش کنار هم روی مچ پا ایجاد میکنند و انها با ولع خوانخواری میکنند. آلودگی های زیاد به کک ممکن است سبب واکنش های شدید و درماتیت شود.
 
معرفی و شرح محدوده ها و منطقه هایی که خدمات سمپاشی کک سگ و گربه برای کارخانه جات،خوابگاه ها، کمپ های کارگری،فست فود ها،جگرکی ها،مغازه ها،آپارتمان های تهران و شهرستان ها، رستوران و منازل مسکونی و اداری انجام شده است : جردن،تجریش،دولت اباد،آفریقا ، الهیه،منطقه یک تهران، منطقه دو 2 تهران، منطقه 4 چهار تهران،حوالی زعفرانیه، دزاشیب،نیاوران، فرمانیه غربی، فرمانیه شرقی، پاسداران،بام لند، محمودیه،شریعتی،کامرانیه،چیذر،تهرانپارس،حکیمیه،حوالی فلکه دوم تهرانپارس،محدوده نارمک و هفت حوض،پارک وی، فرشته،ولیعصر،بلوار کشاورز،هفت تیر، ستارخان، گیشا و کوی نصر، شهرک غرب، سعادت آباد،ولنجک،اجودانیه،شهرآرا، حوالی مرزداران، صادقیه، جنت اباد، اریاشهر،اشرفی اصفهانی، ایت الله کاشانی، شاهین، شهران، فاز یک اکباتان، فاز 2 اکباتان، شهرک گلستان، شهرک راه آهن، خیابان کوی نصر، مناطق غربی تهران ، مناطق شرقی تهران ، شهرک اکباتان، شهرک آپادانا،صاحبقرانیه، محدوده اجودانیه ، ونک و ملاصدرا ، میرداماد و ظفر ، دبستان ، رسالت ، معلم ، خیابان بهشتی ، خیابان مطهری ، حوالی میدان مادر، میرداماد، حوالی ملاصدرا، حوالی شیخ بهایی، حوالی صاحبقرانیه ، منطقه آجودانیه،
 
 
 
 
گروه تخصصی آرمان سبزمهرگان تخصصی ترین شرکت سمپاشی و  مبارزه با حشرات و جانوران موذی
 
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 
دارای مجوز رسمی از وزارت کار
 
تلفن و شماره تلفن مشاوره رایگان برای کک و سمپاشی خانگی کک بصورت تلگرام تلفنی و حضوری  : 09127796935
شماره های تماس شبانه روزی جهت سمپاشی و مشاوره رایگان کک  :  09303059513
 
شماره تلفن های شرکت بمنظورسمپاشی کک  : 6-33311604 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
8 + 1 = ?