سمپاشی سوسک

سوسک ها می توانند به طولی بیش از 50 میلی متربرسند. حتی بزرگتر از گونه های گرمسیری که بزرگتر از سوسک های سایر نواحی می باشند. سوسک ها دارای شش پا و دو شاخک وهمینطور هم بال دارند. با این تفاسیر اکثر سوسک های بالدار نمیتوانند پرواز کنند. سوسک ها میتوانند از انواع اجسام مسطح و بیضی شکل بالا بروند . بدن سوسری ها یا همان سوسک ها در هنگام لمس چرب هستند و بسته به دمای محیط ممکن است گرم یا سرد باشند ولی در حقیقت سوسک ها خون ندارند و دارای مایع بافتی هستند. سر سوسک ها کوچک هستند و کله آنها بوسیله یک ضربه گیر همچون پرونوتوم (یک نوع حشره) از آنها محافظت می کند. سوسک ها دارای 6 پایی عضلانی و2 شاخک نواری بلند هستن وخیلی سریع حرکت میکنند. که به آنها تقریبا اجازه حرکت در هر نوع سطحی را می دهد.

چگونه سوسک ها را شناسایی کنیم؟

مشخصات ظاهریشان :
سوسک ها می توانند به طولی بیش از 50 میلی متر داشته باشند و گونه های گرمسیری که بزرگتر از سوسک های سایر نواحی می باشند. سوسک ها دارای شش پا و دو شاخک وهمینطور هم بال دارند. با این تفاسیر اکثر سوسک های بالدار نمیتوانند پرواز نمی باشند.
سوسک ها انواع جسم مسطح و بیضی شکل هم هستند. بدن سوسری ها یا همان سوسک ها در هنگام لمس چرب هستند و بسته به دمای محیط ممکن است گرم یا سرد باشند. سر سوسک ها کوچک هستند و کله آنها بوسیله یک ضربه گیر همچون پرونوتوم (یک نوع حشره) از آنها محافظت می کند. سوسک ها همچون 6 پا بلند و سریع می باشند که به آنها تقریبا اجازه حرکت در هر نوع سطحی را می دهد. پدهای موجود روی پاهای سوسک ها انها را در رفتن به تمام سطوح کمک می کنند که با استفاده از آنها می توانند روی سقف و دیوارها نیز به آسانی حرکت نمایند. دهان سوسک ها رو پایین است و بعضی از انها دارای بال های مسطح بر پشت خود می باشند که البته همه آنها از این بال ها برای پرواز نمی توانند استفاده کنند.
سوسک های جنس نر معمولا کوچکتر از ماده ها می باشند. نمونه های ماده اغلب بزرگتر از نر می باشند و دارای بال هایی به غیر از شکل سوسک های نر دارا می باشند. آنها نسبت به سمپاشي آسیب پذیر می باشند و تخم سوسک ها به نام oothecae است که معمولا به شکل بیضی و قهوه ای تیره می باشد. سوسک های جوان همچون بزرگترهای خود می باشند و فقط رنگ آنها روشن تر است و بال ندارند و پس از چند بار پوست انداختن به سوسک های بالغ تبدیل می شوند. سوسک های آلمانی قهوه ای هستند ،طول آنها حدود 13 تا 16 میلی متر می باشد. سوسک های آسیایی و شرقی بزرگ و تیره تر می باشند. سوسک های آمریکایی به رنگ قرمز مایل به قهوه ای هستند و یکی از طویل ترین گونه های سوسک های خانگی با طول حدود 40 میلی متر می باشند. 

 سمپاشی ساختمان

در فصل های مختلف دمای زمین تغییر میکند، حشرات مختلف از شیارها ، درزها و حتی سوراخ خای لوله کشی و بقیه جاها به بیرون از ساختمان می آیند که پخش این حشرات در کل ساختمان فقط با سمپاشی ساختمان امکان پذیر می باشد . اگر در ساختمان خود این حشرات را به تعداد یافتید حتما در اولین فرصت به دنبال سمپاشي ساختمان و منزل خود باشید که آسیب های بیشتری را هم برای سلامتی شما هم برای ساختمان شما وارد نکند .
با تحقیق کوچکی متوجه خواهید شد که شرکت سمپاشان با سابقه درخشان خود بهترین متخصصین سمپاشی را در اختیار دارد و از روش های نوین به روز دنیا بهره مند است در نکته حائز اهمیت اینجاست که گروه سمپاشان از بهترین مواد در این زمینه استفاده می کنند تا آسیب کمتری را به شما وارد کند در غیر اینصورت اگر از شرکت غیر حرفه ای در خواست اینکار را دارید باید بدانید که در آینده خطر بروز بیماری در کودکان و بزرگسالان ، خانم های باردار و افراد میانسال و... بیماری قلبی ، کلیوی ، ریوی و ... آنها را تهدید می کند .
در اکثریت ساختمان ها کلنی حشرات ، محل زاد و ولد آنها و حتی حیوانات زیر زمینی در جاهای گرم مانند : حمام و آشپزخانه ها ، موتور خانه ها و همچنین اطراف لوله فاضلاب می باشد .
اقداماتی که توسط شرکت سمپاشان قبل از سمپاشی ساختمان صورت می گیرد عبارتند از :
-افراد در منزل از جمله کودکان و بزرگسالان درچار انواع بیماری نمی شوند و همچنین این افراد در هنگام سم پاشی محل مورد نظر را ترک کنید .
-در شرایط موجود اگر امکان داشت مواد غذایی را از محل سمپاشي خارج کنند که باعث فاسد شدن آنها نشود و یا اگر امکان خروج مواد غذایی نبود حتما آنها را بپوشانید .
-حیوانات و پرندگان و هر نوع موجود زنده را از محل دور کنید .
-قبل از انجام هر کاری از مشاوران رایگان شرکت سمپاشان بخواهید که از محل مورد نظر بازدید کنند و بهترین راه حل را در پیش روی شما قرار می دهند .
اقداماتی که بعد از سمپاشي ساختمان باید انجام شود :
-ازتماس با محیط آلوده به سمپاشی اجتناب کنید .
-در صورت آغشته شدن مواد خوردی در منزل و ساختمان حتما آنها را دور بریزید .
-بعد از تمام مراحل سمپاشی محیط را بشورید.
-ورودی های فاضلاب و شکاف و محیطی که به درون ساختمان را دارد را بپوشانید که در آینده از ورود این حشرات به منزل و یا ساختمان خود جلوگیری کنید .

تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  1. طعمه گذاری و کنترل موش
  2. سمپاشی رستوران
  3. سمپاشی مورچه
  4. سمپاشی
  5. سمپاشی ساس تختخوابی (BED BUG)
  6. سمپاشی سوسک ریز ژرمنی|سوسک آلمانی | سوسک کابینت

این پرونده را به اشتراک بگذارید :

Facebook Twitter Google LinkedIn

برچسب ها

سمپاشی سوسک

سمپاشی

سمپاشی ساختمان

سمپاشی منازل

سمپاشی اماکن

هزینه سمپاشی منازل

هزینه سمپاشی سوسک

هزینه سمپاشی

قیمت سمپاشی منازل

قیمت سمپاشی

سمپاشی در تهران

شرکت سمپاشی منازل

بهترین شرکت سمپاشی منزل

سمپاشی سوسک ریز

شرکت سمپاشی

شرکت سمپاشی در تهران

سمپاشی حشرات

سمپاشی ساختمان

شرکت سمپاشی آرمان سبز مهرگان

سمپاشی مهرگان

سمپاشی و رفع آفات

سمپاشی تضمینی

سمپاشی تخصصی

سمپاشی تضمینی سوسک

سمپاشی تضمینی منازل و ساختمانها

سمپاشی تضمینی منازل

سم پاشی تضمینی اماکن

سمپاشی منازل تضمینی

هزینه متوسط سمپاشی در تهران

سمپاشی منازل شرق تهران

سمپاشی منازل غرب تهران

سمپاشی منازل جنوب تهران

سمپاشی منازل شمال تهران

سمپاشی منازل در کرج

سمپاشی در کرج

شرکت سمپاشی در کرج

سمپاشی سوسک در کرج

سمپاشی در کرج

تلفن سمپاشی

تلفن سمپاشی منازل

تلفن سمپاشی در تهران

سمپاشی سوسک کابینت


یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
7 + 8 = ?