طعمه گذاری و کنترل موش

سمپاشی و کنترل موش خانگی و موش صحرایی نیاز به یک متخصص در شرکت سمپاشی حرفه ای دارد و این خدمات حرفه ای در شرکت سمپاشی آرمان سبز ارائه میشود. 

موش کش | کنترل موش |شرکت موش گیری| سمپاشی موش با طعمه موش| سم موش | تله موش مبارزه شیمیایی و مکانیکی با انواع موش خانگی و صحرایی

طعمه گذاری و کنترل موش

اگر مشتاق هستید در موردسم پاشی و روش های مکانیکی و شیمیایی مبارزه با موش های تهران، مبارزه با موش فاضلاب در انبارها، مبارزه با موش صحرایی در خیابان ها و  انبارها  و روش های کشتن انواع موش با مواد غذایی مسموم اطلاعات کسب کنید متن زیر را مطالعه کنید. 

 مه پاشی و سمپاشی انبار های مواد غذایی و یا انبارهای کالا از نظر الودگی با جوندگان مختلف یعنی انواع موش خانگی، موش صحرایی ، موش سقف ،مارمولک، مار و موریانه بسیار مهم است. زیرا موش های صحرایی میتوانند کارتن های مواد غذایی را بجوند و سوراخ کنند و اسیب جدی به لوازم داخل کارتن ها و سیم های برق اصلی ساختمان وارد کنند. موش ها عادات غذایی زیادی دارند که بیشتر آنها باعث خسارت به تاسیسات ساختمان هاست.

همیشه این عادت مهم موش ها را بدانید موش ها همه چیز را بو میکنند و تا وقتی که مطمعن نباشند خطری برای آنها ندارد از آن استفاده نمیکنند. موش ها تمام مسیر رفت و برگشت از کلونی به بیرون و در مسیر برگشت به کلونی را نشانه گذاری میکنند و اگر تغییری در این مسیر ایجاد شود دیگر از آن مسیر حرکت نمیکنند. 

 برنامه ریزی پلن طبقه بندی شده سمپاشی دوره ای انبار های مواد اولیه دارویی شرکت های داروسازی برای تخصیص ایزو های انها میتواند مهم باشد.

برخلاف تصور عموم مردم استفاده از کلمه سمپاشی موش ها  علمی نیست بلکه برای مبارزه و کنترل جمعیت موش ها، عملیات ضربتی طعمه گذاری و گرفتن موش ها در تهران انجام میشود.

بکار بردن اسم شرکت های موش گیری (موش کشی)  زیاد مرسوم است در حقیقت پرسنل اجرایی انها، کارشناسان طعمه گذاری شرکتهای مبارزه با موش هستند که در غالب مبارزه با جوندگان شهری مخصوصا شهر تهران اموزش دیده اند. موش های خانگی و روش های گرفتن آنها بسیار تخصصی است.

معروفترین و قوی ترین سم برای کشتن موش، سم ها یا طعمه های دیر اثر(کند اثر) هستند. دو نوع طعمه با سم مسموم وجود دارد ، طعمه با سم حاد اثر ، و طعمه با سم دیر اثر که هر کدام کاربرد خاصی دارد. برای کنترل و مبارزه با موش خانگی معمولا از طعمه های دیر اثر استفاده میشود.

انواع داروهای موش کش و سم های ضد موش برای مبارزه با موش  : برودیفاکوم، سم ضد موش برومادیلون، سم موش کش برومتالین، دی فتیالون، سم موش کش زینک فسفاید، کلروفاسینون، کوماتترالیل ، سم وارفارین، سم موش هیدروژن سیانید

 فومیگانت های(تولید کننده گاز) ضد موش : الومینیوم فسفاید(فستوکسین) ، منیزیم فسفاید(دگش پلیت) ، گاز متیل بروماید(کپسول متیل بروماید شدیدا خطرناک )

اسامی تجاری سم موش کش : راکومین ، وارفارین، باراکی، کاتلفار، لانی رت، کلرت رتول-ریدال ، اکتوسین - C

چگونه موش را در خانه بگیریم ؟ در حقیقت تخصص شرکت های موش گیری(شرکت های مبارزه با جوندگان شهری) همین است. البته اینکار باید با روش های سالم و ایمن انجام شود.

 موش از چه چیزی بدش میاد؟ معمولا موادی که بوی خیلی تندی دارند مثل بعضی از سم ها و یا مواد شیمیایی مثل گازوئیل دافع موش هستند البته استفاده از انها توصیه نمیشود.

جنس ها و گونه های مختلف موش :

 سه گونه موش و رات وجود دارد :   موش سقف یا راتوس راتوس(Rattus rattus)، موش خانگی یا موس موس کولوس(Mus mus colus) ، موش صحرایی یا راتوس نروژیکوس(Rattus norvejicus)

نحوه تنظیم صورتحساب قیمت طعمه گذاری موش بستگی به وسعت فضایی دارد که در آن عملیات کنترل یا طعمه گذاری موش انجام میشود و همچنین فصلی که در آن طعمه گذاری انجام میشود،  برنامه ها و پلن های خدمات طعمه گذاری موش در شرکت های سمپاشی یا Pest control  برنامه ریزی، بررسی و عملیاتی میشود.  

موش ها جوندگانی مهاجم هستند که بصورت جمعیتی یا کلونی زندگی میکنند. موش ها حتی مرغداری ها و مزارع زعفران را هم مورد حمله قرار میدهند. مبارزه با موش فاضلاب  در تهران که بیشتر از گونه Rattus norvegicus یا موش نروژی هست از پلن های اجرا نشده شهرداری تهران است. مبارزه با موش های تهران یک تلاش دست جمعی و مردمی را میطلبد و نیاز به اطلاع رسانی مداوم بهداشتی در سطوح مختلف اجتماع دارد.

افرادی که با مشکل موش مواجه میشوند برای گرفتن موش در اشپزخانه ، یا گرفتن موش فاضلابی در انبار از روش گرفتن موش با تله چسبی استفاده میکنند ولی استفاده و کاربرد تله چسبی و روش طعمه گذاری تله چسبی خود امری کاملا تخصصی است. جوانب عملیات تله گذاری موش در هر فصلی متفاوت است زیرا طعمه هایی که در هر فصل سرد یا گرم استفاده میشوند فرق میکند.

عوامل تاثیرگذار در آنالیز قیمت خدمات طعمه گذاری و مبارزه با موش : جنس یا گونه موش ،  تعداد مکان های الوده شده و وسعت محل انجام پروژه است که در متراژ های بالا به بازدید کارشناس شرکت سمپاشی نیاز است.

 نحوه سمپاشی انبارها بستگی به محل و موقعیت جغرافیایی دارد که انبار در آن واقع شده است چون فون حشرات موذی موجود در هر منطقه با منطقه های دیگر در استان یا شهر فرق دارد پس سم های استفاده شده در انبار ها برای سمپاشی دوره ای انبار ها متفاوت است.

 در حقیقت قویترین سم های موش همان سموم حاد اثر یا طعمه حاد اثر هستند، استفاده از ترکیبات خطرناک برای ساخت طعمه حاد اثر حتما باید توسط کارشناس شرکت های سمپاشی و تحت شرایط ایمنی انجام شود.

اموزش در زمینه جوندگان برای همه افراد انجام نمیشود انتخاب کارشناسان با زمینه علمی مناسب بهترین روش گزینش است. روش و نحوه طعمه گذاری برای موش از خدمات بسیار تخصصی شرکت هی مبارزه با جوندگان (Pest control) است و پرسنل اجرایی این حرفه همگی از شرایط و نوع طعمه برای موش برای فصول مختلف مطلع هستند.

گاها برخی افراد تماس گیرنده از وجود بوی شبیه به لاشه یک حیوان احساس ناراحتی میکنند،  اگر بوی موش مرده که شبیه بوی جسد فاسد شده است را استشمام میکنید مطمعن باشید که ممکن است منزل شما به موش یا جوندگان موذی الوده شده باشد. بوی موش مرده بسیار تنفرامیز است.

شماره تلفن مبارزه با موش : 33311604

تلفن شرکت موش گیری : 33311605

شماره تلفن سمپاشی موش انباری : 33311606

مشاوره طعمه گذاری موش : 09127796935

محله ها و محدو ده هایی که تا بحال توسط شرکت برای موش سمپاشی شده است : زعفرانیه،نیاوران،ولنجک،کامرانیه، فرمانیه،دولت،قلهک،ولیعصر،تجریش،شریعتی،شمیران، لواسان، لواسانات،دزاشیب،امام حسین،انقلاب،پیچ شمیران،پارک وی،گیشا،سعادت آباد،شهرک غرب،میدان قدس،نواب،ولنجک،محدوده ولنجک،منطقه شهرک گلستان، شهرک راه آهن

موش کش | کنترل موش |شرکت موش گیری| سمپاشی موش با طعمه موش| سم موش | تله موش مبارزه شیمیایی و مکانیکی با انواع موش خانگی و صحرایی

 

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  1. سمپاشی رستوران
  2. سمپاشی مورچه
  3. درباره سمپاشی
  4. سمپاشی ساس تختخوابی
  5. سمپاشی سوسک ریز ژرمنی|سوسک آلمانی | سوسک کابینت

این پرونده را به اشتراک بگذارید :

Facebook Twitter Google LinkedIn

برچسب ها

کنترل موش

طعمه گذاری و کنترل موش

موش کشی

سم موش

سمپاشی موش در منازل

سمپاشی موش

سمپاشی موش با طعمه موش

سمپاشی موش با طعمه موش در منازل

سمپاشی موش با تله چسبی

تله موش گیر

سمپاشی ساختمان

سمپاشی موش در کرج

سمپاشی موش در تمام نقاط تهران

سمپاشی موش در تهران

قیمت سمپاشی موش

شرکت سمپاشی موش

سمپاچی موش خانگی

قیمت سمپاشی موش خانگی

کنترل موش خانگی

سمپاشی موش منازل

سمپاشی موش اماکن

سمپاشی موش ساختمانها

نابودی موش خانگی

شرکت کنترل موش خانگی

سمپاشی در ساختمانها

سمپاشی حشرات موذی در تهران

سمپاشی حشرات موذی

سمپاشی انواع موشها در تهران

سمپاشی انواع موشها در کرح

سمپاشی انواع موشها

سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی ساس

سمپاشی مورچه در منازل

سمپاشی مورجه

قیمت سمپاچی

سمپاشی سوسک

شرکت سمپاشی سوسک

شرکت سمپاشی موش

قیمت سمپاشی موش

قیمت سمپاشی سوسک

قیمت سمپاشی ساس

سمپاشی موش تضمینی

سمپاشی تضمینی موش در تهران و کرج

سمپاشی تضمینی موش در تهران

سمپاشی تضمینی موش

شماره تلفن مبارزه با موش

قویترین سم موش

سم موش

قیمت سم موش

بهترین مرگ موش

کشتن موش فاضلاب

کنترل موش فاضلاب

شرکت موش گیری

شرکت موش گیری در تهران

شرکت موش گیری در کرج

موش سقفی

کنترل موش سقفی

از بین بردن موش با سم پاشی

از بین بردن موش خانگی

از بین بردن موش

بهترین سم برای کشتن موش

موش

شرکت آرمان سبز مهرگان

شرکت سمپاشی در تهران

شرکت سمپاشی در کرج

سمپاشی موش غرب تهران

تله گذاری موش

تلفن سمپاشی

تلفن شرکت سمپاشی

تلفن شرکت موش گیری تهران

سمپاشی موش با سم ایتالیایی

مشاوره طعمه گذاری موش

مشاوره سمپاشی موش


یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
2 + 4 = ?