کنترل و سمپاشی حشرات موذی از قبیل سوسک و ساس در منازل و ساختمان ها

قیمت و هزینه سمپاشی انواع حشرات موذی، هزینه پاکسازی سوسک ، پشه ، مارمولک خاکی، مارمولک خانگی ، رتیل ، سوسک درشت ، سوسک ریز ، سوسک آلمانی ، سوسک کابینت ، قیمت پاکسازی ساس تختخوابی، قیمت سمپاشی جانوران موذی، قیمت سمپاشی منازل در تهران، هزینه سمپاشی ساختمان و آپارتمان در تهران، هزینه سمپاشی در محله های مختلف تهران : گیشا، کوی نصر، سعادت آباد، ولنجک، خیابان پانزدهم ولنجک، شهرک غرب ، ونک، فرشته، زعفرانیه، تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، اقدسیه، شهرآرا، راه آهن، ولیعصر، مجیدیه، دارآباد ، فرمانیه ، دروس ، قلهک ، تجریش ، دربند و غیره

کنترل و سمپاشی حشرات موذی از قبیل سوسک و ساس در منازل و ساختمان ها

شهر تهران و محله های مختلف تهران در تمام طول سال دارای هزاران گونه از حشرات است. کنترل حشرات داخلی  و سمپاشی داخل منازل و آپارتمان ها به بهترین وجه با یک برنامه کاربردی در فضای باز انجام می شود ، بنابراین در عین حال محافظت از خانواده ، درمان مؤثر و پاکسازی حشرات موذی را به بهترین نحو انجام می دهد.

برنامه کنترل آفات محیط (HomeShield Insect Defence) سوسک ها ، ساس های تختخوابی ، گوش  خیزک ها، کک ها ، کنه ها ، انواع حشرات انباری ، عنکبوت ها ، ماهی های نقره ای و ... را هدف قرار می دهد. برنامه کنترل کامل حشرات ما به گونه ای طراحی شده است که حشرات و حشره کش ها را از خانه شما دور کند.

پشه های مزاحم که منشآ تولید مثل آنها فاضلاب های منازل و ساختمان ها است با شروع باران های فصلی و زیاد شدن رطوبت محیط و افزایش محل های جمع شدن آب که نقش ژیت های لاروی را بازی میکنند در تهران و محله های اطراف مسیل های آب افزایش پیدا میکنند.

سمپاشی و پاکسازی پشه نیاز به اطلاعات سم شناسی خوب و تجربیات ژئوجغرافیایی بالایی دارد که کارشناسان شرکت سمپاشی آرمان سبز مهرگان از این اطلاعات شغلی برخوردار هستند.

این شرکت برای برآورد و تعیین قیمت های سمپاشی و برآورد هزینه سمپاشی یک واحد آپارتمانی شرایط و المان های زیادی را در نظر میگیرد.

برای تعیین قیمت و هزینه سمپاشی نوع سم استفاده شده، میزان سم مورد نیاز، هزینه های جابجایی و ایاب و ذهاب ، تعداد سمومی که باید در پمپ سمپاشی با هم ترکیب شوند ، دستمزد و اجرت کارشناس سمپاش، نوع محلی که باید سمپاشی شود، متراژ محل بسیار در برآورد قیمت سمپاشی موثر هستند.

سمپاشی در فضاهای بیرونی ساختمان از ورود حشرات به خانه شما جلوگیری می کند. HomeShield Insect Defence این پاسخ مهم ما برای پایین آوردن میزان آلودگی منازل به حشرات موذی است. نه تنها با محیط خانه شما خوب رفتار می کنیم بلکه تکنسین های مجاز ما دیوارهای بیرونی خانه های شما را به اندازه مورد نیاز سمپاشی میکنند. این عملیات با سایر کارهای شرکت های سمپاشی و کنترل آفات دیگر بسیار متفاوت است ، اما  ارائه نتایج مورد انتظار شما برای ما بسیار مهم است.

کنترل محیط و سمپاشی فضاهای بیرونی منازل و آپارتمان ها بصورت چهار مرحله در سال در فضای باز باعث می شود عنکبوت ها ، کنه ها و موارد دیگر از ورود به خانه شما دوری کنند. برای مورچه ها: حشره کش مورد استفاده ما مورچه ها را می کشد و مانعی را ایجاد می کند تا بتواند آنها را از خانه شما دور نگه دارد. اگر تکنسین جمعیت زیادی را ببیند ، طعمه گرانول ضد مورچه استفاده می شود. در حالی که برنامه ما مورچه ها را از بین میبرد.

اشکال و گونه های مختلف ساس تختخوابی یعنی  Cimex lectularius L.) ) و (Hemiptera: Cimicidae) ، و سوسک آلمانی ، Blattella germanica (L.) (Blattodea: Ectobiidae) ، آلودگی معمولاً در جوامع و محل های گرم و مرطوبتر و کم درآمد و آلوده تر دیده می شود و منجر به اثرات منفی بر سلامتی و بار اقتصادی برای خانواده ها می شود. . مدیریت یکپارچه آفات (IPM) نشان داده شده است که یک روش مؤثر برای مدیریت این آفات از قبیل سوسک ریز و ساس تختخوابی  و حشرات موذی است ، اما در عین حال عملکرد IPM در جوامع خانگی بسیار محدود است.

ما نشان دادیم که برنامه های IPM در مقایسه با سرویس های کنترل آفات معمولی در کاهش آلودگی حشرات موذی بسیار مؤثر است. روش IPM سوسک ریز باعث کاهش 75 درصدی تعداد واحدهای آلوده به سوسک بعد از 12 ماه شد. این بسیار شبیه به نتایج یک مطالعه IPM سوسری (سوسک ریز و سوسک درشت ) قبلی در ساختمانهای آپارتمانی به سبک باغ است.

برای اطمینان از موفقیت در یک برنامه مدیریت آفات یا برنامه کنترل حشرات موذی ( سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی و کنترل ساس تختخوابی) در سطح ساختمان ، باید مناطق مشترک مسکن های چند واحدی نیز به طور مناسب سمپاشی و پاکسازی شود. چندین منطقه مشترک در ابتدای عملیات تعداد زیادی سوسری یا سوسک داشتند. بدون نظارت و پاکسازی ، آنها می توانند به عنوان مخزن خدمت کرده و از طریق دیواره های مشترک و لوله کشی به آپارتمان ها و واحدهای دیگر منتقل شوند

حشرات تختخواب  یا ساس های کوچک ، در مراحل اولیه نابالغ از اندک تا یک میلی متر و رسیدن به بیش از یک اینچ از بزرگسالان نیستند. این حشرات وحشت زده منحصراً از خون تغذیه می شوند و به رشد و تولید مثل نیاز دارند. در حالی که آنها عمدتا از خون انسان تغذیه می شوند ، می توانند از طیف گسترده ای از حیوانات از خون تغذیه کنند. نیش آنها می تواند باعث ایجاد خارش قرمز شود ، اما برخی از افراد بعد از گاز گرفته شدن واکنش کمی ندارند.

تلفن های شرکت سمپاشی : 33311604 - 33311605 

شماره تماس خدمات سمپاشی تهران : 09127796935  - 33311606

تلفن سمپاشی ساس تختخوابی  : 09303059513 - 33311604

مطالب مرتبط

    [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
    شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
    تنظیمات